Menu

Zespół Szkół w Siedliszczu
Informacje ogólne
Historia
Kadra Pedagogiczna
Nauczyciele w historii szkoły
Samorząd Uczniowski
Sfinks
Sport
Prezentacja Szkoły

Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
O Liceum Ogólnokształcącym
Absolwenci
zdjęcia
Patron
Rekrutacja

Technikum
Rekrutacja

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I Stopnia
Rekrutacja

Liceum dla Dorosłych
Rekrutacja

Szkoła Policealna
O Szkole Policealnej
Rekrutacja

Biblioteka
O Bibliotece

Internat
O Internacie

Kuźnia Pokoleń
O projekcie

Młodzieżowe Uniwersytety Matematyczne
O projekcie

Świetlica PCK
Okno na Świat
O Świetlicy
Wolontariat

"Talk to me!"
O projekcie
Idea i cele projektu
Działania w projekcie

Projekt "Cinema Paradiso"
o projekcie

Zjazd Absolwentów 2010
Ogłoszenia
informacje
zdjęcia ze zjazdu

Ochrona Danych osobowych
Obowiązek informacyjny

Inne strony
Gmina Siedliszcze
Siedliszczanie.pl
Powiat Chełmski
Chełm Online
Kuratorium Oświaty
OKE
CKE
MEN

Więcej ...

facebook logo

Nauczyciele w histori szkoły

Nauczyciele w historii szkoły

- A -


Abramek Marian-fizyka

- B -


Banaszuk Monika - wychowawca w internacie
Bałanda Urszula-język rosyjski
Bartosz Tadeusz-fizyka
Bartoszek Henryka-astronomia
Bartyś Krystyna-przysposobienie sportowe, wychowanie fizyczne
Bąk Witold-język niemiecki
Bielecka Urszula-matematyka
Błaszczuk Stanisław-historia, biblioteka
Błaszczuk Teresa-język polski
Boguszewska Renata-wychowanie plastyczne, wiedza o kulturze
Boguszewski Ireneusz-wychowanie plastyczne, wychowawca w internacie
Braniewski Feliks-historia, przysposobienie obronne
Braniewski Sławomir-informatyka, technologia informacyjna, wiedza o kulturze, wychowawca w internacie
Branewski Piotr - język angielski
Buczacki Leonid-język niemiecki, język angielski

- C -


Cebrzyński Jan-łacina
Chrzaniuk Janina-biologia
Cichowicz Jerzy-informatyka
Czarnecki Mariusz-język niemiecki

- D -


Demianiuk Tadeusz-matematyka, elementy informatyki
Drozd Maria-matematyka
Dudek Ilona-język niemiecki
Dwornicka Zofia-język rosyjski
Dworucha Lucjan-matematyka
Dziewulska Helena-biologia
Dziewulski Ryszard-wychowanie fizyczne

- F -


Farian Małgorzata-geografia, wiedza o społeczeństwie
Franecka Karolina-język niemiecki
Fras Piotr-łacina, język polski

- G -


Gołębiowska Anna-wychowawca w internacie
Gołębiowski Tadeusz-wychowanie fizyczne
Gomółka Krzysztof-wychowanie fizyczne
Goźdź Joanna-jezyk niemiecki
Góralska Janina
Gracz Urszula-wychowanie fizyczne
Gromek Czesław-wychowanie muzyczne
Grójecka Mieczysława-wychowawca w internacie
Grylak Sławomir-fizyka
Grzesiuk Agnieszka - język angielski
Grzybowska Renata-wychowawca w internacie

- H -


Hasiec Janina-wychowawca internatu
Hasiec Władysław-geografia, przysposobienie obronne
Hempel Irena-język rosyjski
Herbut Gerda-język angielski
Hopaluk Grzegorz-informatyka

- I -


Iwanicki Barbara-produkcja zwierzęca
Iwanicki Jan-wychowanie plastyczne, zajęcia praktyczno-techniczne
Iwaniuk Wojciech-historia, wychowawca w internacie

- J -


Jachowska-Muzyka Władysława-logika, historia
Janczarek Jan-wychowanie plastyczne, zajęcia praktyczno-techniczne, geografia
Janiak Paweł-wychowawca w internacie, informatyka
Jastrzębska Stefania-chemia
Jędruszak Aleksander-fizyka, matematyka
Jędruszak Jolanta-koło wokalno-muzyczne

- K -


Kalecińska Maria
Karwacki Michał-matematyka
Kicińska Danuta-biologia, chemia
Kijko Teresa-fizyka
Kluczyk Tadeusz-wychowanie fizyczne
Kluczyk Teresa-wychowawca internatu
Kociubińska Zofia-
Kołodziej Teresa-chemia
Konopko Teresa-
Korszeń Kazimierz-chemia
Kowalczuk Aniela-język polski
Kowalska Genowefa-wychowanie fizyczne
Kowalski Edward-historia
Kozak Bronisław-matematyka
Kozina Bogusława-język polski
Kral Zbigniew-wychowanie fizyczne
Krasnodębski Jerzy-produkcja roślinna
Kropp Jolanta-łacina
Krupka Halina-matematyka
Kruszyńska Helena-fizyka
Kurda Maciej
Kusiak Danuta-wychowanie fizyczne

- księża -


Ks. Bartecki Jacek
Ks. Borzęcki Henryk
ks. Gąciarz Witold
ks. Jachimek Andrzej
ks. Kolasa Grzegorz
Ks. Kowalski Cezary
Ks. Kwiatosz Marek
Ks. Łysko Mirosław
ks. Szcześniak Krzysztof
ks. Szozda Stanisław
ks. Tylus Piotr
ks. Wąsik Michał
ks. Wierzchoń Paweł
ks. Winiarski Andrzej

- L -


Laskowski Jan-matematyka
Lewczuk Genowefa-matematyka

- Ł -


Łaźniczka Wincenty-
Łopuszyński Stanisław-przysposobienie wojskowe, wychowanie fizyczne
Łuczyńska Danuta-chemia
Łuczyński Jan-matematyka
Łusiak Helena-wychowanie fizyczne

- M -


Magdziarz Maria-język polski
Malczewski Tomasz-geografia
Małecka Henryka-geografia
Martynek Małgorzata-język niemiecki
Mazur Marek-matematyka, fizyka, wychowawca w internacie
Mikołajczak Anna-matematyka
Misiura Eulalia- język polski
Miterka Elżbieta - informatyka
Młynarczyk Franciszka-fizyka, matematyka
Młynarczyk Jan-przysposobienie wojskowe, wychowanie fizyczne
Młynarczyk-Łuczkiewicz Aldona-propedeutyka filozofii, wychowawca w internacie
Mojski Marek-historia, wiedza o społeczeństwie

- N -


Nadolny Franciszek-historia
Niechaj Katarzyna-wychowanie fizyczne
Niedźwiedź Katarzyna-język angielski

- O -


Oleszczuk Arkadiusz - informatyka
Owadowicz Jerzy-
Ożga Stanisława-chemia
Ożog Janina -język polski, łacina

- P -


Pankowska Anna-matematyka
Parulska Janina-wychowawca w internacie
Pawlak Jacek-wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
Perzyńska Barbara-chemia
Plewko Wiesława - język rosyjski
Podgórska Jolanta - chemia
Podgórski Maciej - chemia
Podlipna Maria-logika
Poliszuk Ryszard-wychowawca internatu
Porębska Helena-
Postawska Magdalena - informatyka
Prażnowska Kamila - język polski
Prażnowski Wiesław-historia, przysposobienie obronne

- R -


Rogala Zuzanna-fizyka
Roszkowska Helena-
Rudzki Jan-wychowanie fizyczne
Rura Elżbieta - język rosyjski
Ryl Edmund-
Rymut Danuta-wychowawca internatu
Rymut Eugeniusz-matematyka

- S -


Sienicka Beata-język niemiecki
Siroń Małgorzata - biologia
Skorupa Irena-
Skowrońska Jadwiga-geologia, astronomia, logika
Skrzypek Alicja - biologia
Socha Anna-język polski, fizyka
Soja Aniela-nauka o Polsce i świecie współczesnym, Nauka o konstytucji
Sopotnicki Zbigniew-
Stachurski Edmund-mechanizacja rolnictwa
Starko-Golonka Małgorzata-biblioteka, nauka o społeczeństwie
Stopa Maria-matematyka
Strąkowski Jan-matematyka, fizyka, zajęcia praktyczne
Strąkowski Kazimierz-
Surdyk Irena-język polski
Szajc Agata - psycholog
Szczepanek Alina-język niemiecki
Szczepańska Marta - wychowawca w internacie
Szpila Michał-logika
Szymańska Krystyna-fizyka
Szymańska Stefania-wychowanie fizyczne
Szyndlar Anna-język polski

- Ś -


Świś Teresa-chemia, przedsiębiorczość
Ślepaczuk Jolanta - język rosyjski, język polski
Śliwiński Daniel - język polski

- T -


Tarasiuk Stanisław-
Targosiński-Aleksander-
Tłustiak Maria-język angielski

- U -


Urban Bogumiła-wychowawca w internacie, geografia
Usiak Helena-

- W -


Walczak Maria-język polski, łacina
Wawryniuk Irena - język rosyjski
Wawrzyszko Józef-matematyka
Wawrzyszko Maria-język polski
Wiciński Julian-język rosyjski
Wierzchoś Maria-chemia
Wiśniewski Marian-fizyka, chemia
Włodarczyk-Grosiak Jadwiga- biblioteka
Wojewódzka-Rogowska Barbara-wychowanie muzyczne
Wojtiuk Edward-język rosyjski
Wójcik Halina-
Wójcik Marian-pastor
Wójtowicz Mirosław-geografia
Wróblewski Dariusz - informatyka
Wytrzyszczewski Zdzisław-wychowanie fizyczne

- Z -


Zańko Danuta-wychowanie fizyczne
Zawiślak Czesława-wychowanie fizyczne
Zygan Weronika- biblioteka
Zymant-Eugeniusz

made by thedrag